Krok bliżej do Euro

Dodano: 05/09/2016 - numer 1514 - 05.09.2016
KOSZYKÓWKA \ Trwa dobra passa reprezentacji w eliminacjach do Euro Basket 2017. W swoim drugim meczu Polacy odnieśli drugą wygraną. W sobotni wieczór biało-czerwoni pewnie pokonali Białoruś, wygrywając w Mińsku 97:79. Podopieczni Maika Taylora świetnie rozpoczęli spotkanie. Po trzech minutach prowadziliśmy już 12 punktami. Choć zanosiło się na pogrom, jednak Białorusini momentami byli w stanie nawiązać walkę z biało-czerwonymi. Gospodarze kilkakrotnie byli nawet blisko doprowadzenia do remisu. Znacznie lepiej gra Polaków wyglądała po przerwie. Znakomicie spisywał się Przemysław Zamojski, który już wcześniej trafiał z wysoką skutecznością. Niezawodny był też Maciej Lampe, który był najskuteczniejszym graczem naszej drużyny – zdobył 25 punktów oraz zebrał