Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wałęsa ciągnie Wyszkowskiego przed sąd

Dodano: 20/09/2016 - numer 1527 - 20.09.2016
fot. Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska
fot. Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska
TEMIDA \ Lech Wałęsa pogrąża się coraz bardziej. Choć Krzysztof Wyszkowski wygrał sprawę o „Bolka”, pełnomocnik byłego prezydenta domaga się… żeby Wyszkowski przeprosił Wałęsę. „Ja, Krzysztof Wyszkowski, przepraszam pana prezydenta Lecha Wałęsę za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji dotyczących tego, że Lech Wałęsa przegrał proces sądowy dotyczący naruszenia jego dóbr osobistych wszczęty w związku z moimi nieprawdziwymi twierdzeniami o współpracy Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa i pobieraniu za to pieniędzy” – to fragment oświadczenia, którego publikacji domaga się pełnomocnik Wałęsy. Z treści wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku  z września 2014 r.wynika, że trwający od 2005 r. spór zakończył się wygraną Wyszkowskiego. (dł)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze