Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

UEFA znów bezlitosna dla Legii

Dodano: 30/09/2016 - numer 1536 - 30.09.2016
Kibice Legii 2 listopada zobaczą Cristiano Ronaldo, ale tylko w telewizji... Za skandaliczne zachowanie części fanów podczas żenującego meczu Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund (0:6) UEFA ukarała Legię zamknięciem stadionu na spotkanie z Realem Madryt i grzywną w wysokości 80 tys. euro. Władze Legii zapowiedziały, że będą się odwoływały od decyzji Komisji Dyscyplinarnej UEFA. Do tej pory jednak takie działania w wypadku warszawskiego klubu nie przynosiły zamierzonego celu. UEFA od kilku lat jest dla Legii bezlitosna i surowo karze klub za każde wykroczenie przeciwko regulaminowi europejskich rozgrywek. Kara może jednak zostać przeniesiona na inne spotkanie – tak UEFA postępowała często w wypadku innych podobnie karanych klubów. – Jesteśmy przekonani, że nasze racje zostaną uznane w 
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze