Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zapomnieć o Kazachstanie

Dodano: 30/09/2016 - numer 1536 - 30.09.2016
MUNDIAL 2018 \ Już za osiem dni kolejny mecz reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata – z Danią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wczoraj selekcjoner Adam Nawałka podał skład reprezentacji na to spotkanie, a także na mecz z Armenią, który odbędzie się 11 października. Polska fatalnie rozpoczęła eliminacje mundialu w Rosji od wyjazdowego remisu 2:2 z outsiderem naszej grupy – Kazachstanem. Teraz Nawałka zapowiada, że przeciwko Danii i Armenii jego piłkarze zagrają z dużo większą determinacją niż w Astanie. – Po dłuższej przerwie wracamy na Stadion Narodowy. Przed nami bardzo ważne mecze w eliminacjach. Inauguracja w Kazachstanie nie zakończyła się po naszej myśli. Tym większe znaczenie będą miały punkty, które są do zdobycia z Danią i Armenią. Po analizie i wyciągnięciu
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze