Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

UWAGA! Poważne utrudnienia w powiecie grodziskim

Dodano: 30/09/2016 - numer 1536 - 30.09.2016
W związku z protestem dotyczącym trasy przebiegu linii wysokiego napięcia dziś w godz. 15–19 w powiecie grodziskim w miejscowości Oddział będzie utrudniony ruch na drodze S8. Policjanci będą kierować podróżnych na przygotowane objazdy – informuje Komenda Stołeczna Policji. Podróżnych jadących z Warszawy policjanci będą kierować objazdem do miejscowości Józefina, następnie do miejscowości Adamowizna w ul. Niedźwiedzią, po czym w lewo w ul. Radziejowicką w Janinowie i dalej drogą 579 do Radziejowic, skąd można wrócić na drogę ekspresową S8. Jadący w kierunku Warszawy mają możliwość wcześniejszego zjazdu na węźle Mszczonów i dalej drogą nr 50 do autostrady A2 lub na węźle Radziejowice drogą nr 579 przez Grodzisk Maz. do autostrady A2. Jadący drogą S8, którzy nie skorzystają z wcześniejszej
     

88%
pozostało do przeczytania: 12%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze