Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

PiS: Mamy plan dla Warszawy. Będzie następca HGW?

Dodano: 30/09/2016 - numer 1536 - 30.09.2016
Marszałek Senatu Stanisław Karczewski w Radiu Zet zapowiedział, że niebawem Prawo i Sprawiedliwość przedstawi plan, jaki ma dla Warszawy. Ocenił, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie powinna rządzić stolicą, tylko podać się do dymisji dawno temu. – Wiemy, co trzeba zrobić – powiedział marszałek. Za Hanną Gronkiewicz-Waltz ciągnie się afera reprywatyzacyjna – przypomina portal Niezależna.pl. Pretensje mają nie tylko jej polityczni przeciwnicy. Także działacze PO mają wiele zarzutów do HGW. O błędy komunikacyjne po wybuchu afery reprywatyzacyjnej, o trzymanie przy sobie ludzi, którzy – jak wprost określa to jeden z rozmówców – pogrążali prezydent. W związku z aferą reprywatyzacyjną atakowana jest niemal ze wszystkich stron. Złożono wniosek o referendum w sprawie jej odwołania. Stowarzyszenie
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze