Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

PAZDAN DO ŚWIĄT NIE ODPOCZNIE

Dodano: 30/09/2016 - numer 1536 - 30.09.2016
Adam Nawałka powołał do reprezentacji Polski dwóch piłkarzy Legii. W meczach eliminacji MŚ 2018 z Danią i Armenią szansę dostaną Michał Pazdan i Tomasz Jodłowiec. O ile defensywny pomocnik „Wojskowych” przezwyciężył kryzys związany z przemęczeniem po występach na Euro 2016, o tyle „Pazdek” od letnich przygotowań boryka się z kontuzjami. W połowie września z gry przeciwko Borussii w Lidze Mistrzów i meczu eliminacji MŚ z Kazachstanem wyeliminowała go kontuzja mięśni piszczelowych. – Ból czułem już wcześniej, jednak nie miałem kiedy odpocząć – mówił wówczas obrońca, który po Euro we Francji miał tylko 10 dni wolnego. Pazdan wrócił do gry po dwóch tygodniach, ale w spotkaniu mistrzów Polski z Wisłą Kraków doznał kolejnego urazu – tym razem, upadając na murawę, uszkodził staw
     

69%
pozostało do przeczytania: 31%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze