​Wpadka Buffona

Dodano: 08/10/2016 - numer 1543 - 08.10.2016
PIŁKA NOŻNA \ Nawet najlepszym zdarzają się gorsze dni – tak może pocieszać się Gianluigi Buffon. Bramkarz reprezentacji Włoch popełni katastrofalny błąd, po którym jego drużyna straciła gola. Ostatecznie mecz z Hiszpanią skończył się remisem 1:1. Na początku drugiej połowy rozgrywanego w Turynie meczu eliminacji mistrzostw świata bramkarz wyszedł przed pole karne, aby przerwać kontratak Hiszpanów. Kiedy wydawało się, że za chwilę wybije piłkę, niespodziewanie minął się z nią. Po chwili do futbolówki dobiegł Vitolio i pewnym strzałem do pustej bramki dał prowadzenie gościom. – Buffon jest najlepszym bramkarzem w historii, ale on również może popełniać błędy, w innym wypadku byłby robotem. Na co dzień rywalizujemy w Serie, ja w Romie, on w