Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kino moralnie niepokojące

Dodano: 12/10/2016 - numer 1546 - 12.10.2016
Fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska
WYWIAD\ Z ARKADIUSZEM JAKUBIKIEM, m.in. odtwórcą roli „Wampira z Zagłębia” w filmie „Jestem mordercą”, rozmawia MAGDALENA JAKONIUK Bez jego kreacji mroczne kino Wojciecha Smarzowskiego nie byłoby takie samo. Po „Wołyniu” przyszedł czas na zjawiskową kreację w nagrodzonym Srebrnymi Lwami i opartym na faktach „Jestem mordercą”, a w piątek 21 października do kin wejdzie jego drugi w reżyserskiej karierze obraz pt. „Prosta historia o morderstwie”, który już zbiera znakomite recenzje. O kinie moralnie niepokojącym w rozmowie z „Codzienną” opowiada Arkadiusz Jakubik. Najpierw jedna z kluczowych ról w „Wołyniu” Wojciecha Smarzowskiego, teraz tytułowa kreacja w znakomitym obrazie Macieja Pieprzycy pt. „Jestem mordercą”, który 4 listopada wejdzie do kin. Nie plączą się Panu jeszcze te role? (
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze