Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​List w obronie prezydenta

Dodano: 12/10/2016 - numer 1546 - 12.10.2016
Apel \ „Nasza Ojczyzna w niczym nie przypomina dziś PRL-u, z którym tak jak Wy walczyliśmy i płaciliśmy utratą zdrowia i więzieniem” – to odpowiedź byłych opozycjonistów na szkalujący prezydenta Andrzeja Dudę list podpisany przez… byłych opozycjonistów. „Retoryka i działania obozu rządzącego to naśladowanie komunistycznych władców” – czytamy w liście otwartym do prezydenta Andrzeja Dudy podpisanym m.in. przez Władysława Frasyniuka, Henryka Wujca i 30 innych byłych działaczy opozycji. W obronie głowy państwa niemal natychmiast stanęli… byli opozycjoniści. „Ze zdziwieniem i oburzeniem przeczytaliśmy List otwarty działaczy »Solidarności« i podziemia lat 70. i 80. do Prezydenta Andrzeja Dudy. (…) Zarzuty postawione w tym liście
     

46%
pozostało do przeczytania: 54%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze