Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Ekstratalent wystartował w Płocku

Dodano: 12/10/2016 - numer 1546 - 12.10.2016
Fundacja Ekstraklasy tworzy bazę młodych piłkarskich talentów. W cyklu 16 październikowych imprez, których gospodarzami będą kluby Ekstraklasy, weźmie udział ponad 3 tys. dzieci. Na pierwszy ogień poszła Wisła Płock. W płockim turnieju zobaczyliśmy 14 drużyn, w których grały dzieci poniżej 12. roku życia. Po fazie grupowej przyszedł czas na rozgrywki pucharowe – do półfinału dotarły dwie płockie podstawówki – nr 11 i 3, w drugiej parze w bratobójczym starciu zmierzyły się dwie drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. W finale młodzi „Nafciarze” pokonali „trójkę” 2:1 i odebrali pamiątkowy puchar z rąk skrzydłowego dorosłej Wisły, Damiana Piotrowskiego. Młodzi piłkarze wzięli też udział w testach sprawnościowych według europejskiego wzoru Eurofit, który sprowadza się do
     

62%
pozostało do przeczytania: 38%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze