Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ekstraklasa w Siedlcach to nie mrzonka

Dodano: 22/11/2016 - numer 1579 - 22.11.2016
WYWIAD  Z Michałem Chromińskim, prezesem Pogoni Siedlce, rozmawia Krzysztof Oliwa W momencie wywalczenia awansu Termalika Nieciecza też nie miała stadionu. Gdyby faktycznie udało nam się awansować kiedyś do Ekstraklasy, to jestem pewien, że włodarze miasta stanęliby na wysokości zadania. Przed ostatnią kolejką jesiennej części sezonu Pogoń Siedlce zajmuje szóste miejsce. Czy liczy Pan punkty starty do miejsc dających awans do Ekstraklasy, czy raczej uważniej przygląda się, ile jeszcze trzeba wygrać meczów, żeby utrzymać się w I lidze? Spokojna głowa. Przede wszystkim chcemy bez problemów utrzymać się w pierwszej lidze – to jest nasz nadrzędny cel. Na koniec sezonu każde miejsce powyżej dziesiątego uznamy za spory sukces. Co takiego stało się z 
     

17%
pozostało do przeczytania: 83%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze