Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Okradł firmę, w której pracował

Dodano: 22/11/2016 - numer 1579 - 22.11.2016
Policjanci z Białołęki zostali wezwani do jednej z tamtejszych firm, gdzie doszło do kradzieży. Funkcjonariusze, po przeanalizowaniu informacji uzyskanych od zgłaszającego oraz nagrania z kamer monitoringu, potwierdzili, że doszło do przestępstwa. W tej sprawie zatrzymali 19-letniego pracownika, obywatela Ukrainy, który w ciągu tygodnia dokonał kradzieży przesyłek kurierskich o wartości prawie 8 tys. zł. Łupem owego młodzieńca padły: laptop, telefon komórkowy, suszarki, zegarki, klawiatury, słuchawki oraz inny sprzęt audio. Podejrzany w trakcie przesłuchania przyznał się do winy. Funkcjonariusze odzyskali też część skradzionego mienia – poinformowała Komenda Stołeczna Policji. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie skanował paczek przed ich załadunkiem.
     

78%
pozostało do przeczytania: 22%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze