Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

​Arka zwolniła trenera Rumaka

Dodano: 20/12/2016 - numer 1603 - 20.12.2016
Piłkarze Arki udali się na krótkie urlopy w świetnych nastrojach. W ostatnim w tym roku meczu pokonali na wyjeździe Śląsk 2:0 i przerwę zimową spędzą na ósmym miejscu w tabeli. Żółto-niebiescy przyczynili się również do zwolnienia Mariusza Rumaka, bowiem w poniedziałek wrocławski klub rozwiązał kontrakt z tym szkoleniowcem. Przed meczem z Arką piłkarze Śląska nie mogli pochwalić się zbyt korzystnymi wynikami. W czterech ostatnich spotkaniach „Wojskowi” zdobyli tylko punkt, strzelili w nich jedną bramkę, a stracili aż 11. W konfrontacji z żółto-niebieskimi nie zdołali przerwać tej kiepskiej passy i podobnie jak 13 sierpnia w Gdyni przegrali 0:2. W obu potyczkach do siatki trafił Rafał Siemaszko. O ile