Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Stoch odczarował Wisłę

Dodano: 16/01/2017 - numer 1624 - 16.01.2017
fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska
fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska
Niemal trzy lata czekał Kamil Stoch na żółty plastron lidera Pucharu Świata. W sobotę na skoczni imienia jego wielkiego idola, a później kolegi Adama Małysza, Stoch znokautował konkurentów, wygrywając z niemal 17-pkt przewagą i został nowym liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Trudno byłoby znaleźć lepsze miejsce na deklasowanie rywali niż skocznia w Wiśle. Tłumy kibiców, fantastyczny doping, a na koniec wielka radość i świętowanie w centrum miasta w rytm discopolowych hitów zespołu „Weekend”. Tak wyglądała sobota w Wiśle. Razem z kibicami bawił się wczoraj prezydent Andrzej Duda z małżonką. Atmosfera była wspaniała. Stoch udowodnił, że jest w fantastycznej formie. – Zająłem dzisiaj najlepsze miejsce, jakie tylko było możliwe. Z Kamilem nie dało się wygrać, więc cieszę się, że 
     

24%
pozostało do przeczytania: 76%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze