Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Legia już w La Mandze

Dodano: 25/01/2017 - numer 1632 - 25.01.2017
30 zawodników zabrał na drugie zimowe zgrupowanie Jacek Magiera. Legioniści odlecieli wczoraj przed południem do Alicante. Stamtąd po ponadtrzygodzinnym locie czekała ich półtoragodzinna podróż autobusem do ośrodka w La Mandze. Podobnie jak na pierwszy obóz do Benidormu Magiera zdecydował się zabrać sześciu młodych zawodników z rezerw i Centralnej Ligi Juniorów. Na poniedziałkowej konferencji prasowej szkoleniowiec wyznał, że prawdopodobnie na wyjazd do Hiszpanii dołączy do drużyny jeszcze jeden lub dwóch piłkarzy. – To będą głośne nazwiska – wyjawił trener mistrzów Polski. Prawdopodobnie będzie to napastnik, bo zimą z drużyny odeszli dwaj podstawowi strzelcy – Nemanja Nikolić, który został zawodnikiem Chicago Fire, i Aleksandar Prijović, który zamienił Warszawę na PAOK
     

42%
pozostało do przeczytania: 58%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze