Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Isia deklasuje

Dodano: 24/02/2012 - Numer 141 - 24.02.2012
Nasza najlepsza tenisistka Agnieszka Radwańska bez większego wysiłku pokonała w ćwierćfinale turnieju WTA w Dubaju Niemkę Sabine Lisicki 6:2, 6:1. Lisicki, której matka jest Polką, wygrała w 1/8 finału z Czeszką Ivetą Benešovą 6:3, 6:3, Radwańskiej jednak nie sprawiła większych problemów. Isia lała swoją rywalkę niemiłosiernie. Pod koniec drugiego seta Lisicki się rozpłakała. Później się okazało, że Niemka grała z kontuzją stawu skokowego. Po każdej akcji widać było na jej twarzy grymas bólu. Mimo to w drugim secie udało się jej wygrać gema, przy stanie 5:0 dla Radwańskiej. Nasza zawodniczka mogła zagrać w każde miejsce kortu, a uderzyła piłkę tak, że ta niemal sama trafiła w rakietę Lisicki. W kolejnym gemie Polka nie pozostawiła jednak wątpliwości, która z pań jest lepszą zawodniczką. W
     

85%
pozostało do przeczytania: 15%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze