​Arce strzelać zakazano?

Dodano: 22/02/2017 - numer 1656 - 22.02.2017
Piłkarze Arki znowu nie wykorzystali szansy na zdobycie przynajmniej punktu. W drugim meczu rundy wiosennej beniaminek ekstraklasy przegrał w Lubinie z Zagłębiem 0:1. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, a bojaźliwie grający gdynianie nie oddali w pierwszej połowie żadnego strzału na bramkę rywali. Inna sprawa, że jedyny gol padł po wątpliwym rzucie karnym. Na wiosnę zawodnicy Arki nie zdobyli jeszcze bramki, bowiem w inauguracyjnym meczu ponieśli u siebie porażkę z Legią Warszawa 0:1. Pierwsza połowa konfrontacji w Lubinie to była profanacja futbolu. Może warto wprowadzić regulamin, który pozwalałby odbierać punkty zespołom prezentującym tak żenujący poziom? Od drużyn ekstraklasy należy wymagać odpowiedniego poziomu, tempa, zaangażowania