Operacja Czarnogóra rozpoczęta

numer 1679 - 21.03.2017Sport

Do późnego popołudnia zjeżdżali się piłkarze reprezentacji Polski do jednego z warszawskich hoteli, w którym zaczęło się zgrupowanie kadry narodowej. Wybrańcy Adama Nawałki zjawili się w komplecie – z Robertem Lewandowskim na czele.

JKrzysztof Oliwaak na razie nie ma żadnych informacji o problemach któregokolwiek z zawodników, choć szczegółowy raport medyczny poznamy we wtorek. Nawałka zamierza mocno indywidualizować przygotowania. – W niedzielę jeszcze 16 zawodników grało mecze ligowe, dlatego podejdziemy indywidualnie do zajęć. Co do planu zgrupowania, to we wtorek będziemy trenowali dwa razy, do tego dojdą odprawy. Przeanalizujemy jeszcze mecz ze Słowenią z listopada i zaczniemy przekazywać wiedzę piłkarzom co do Czarnogórców. Zgrupowanie jest nieco dłuższe, więc w czwartek zawodnicy dostaną czas wolny. Będą mogli się zresetować przed Czarnogórą – powiedział w niedzielę selekcjoner. Do Podgoricy Biało-Czerwoni wylatują w sobotę rano. Do tego czasu trenować będą na obiektach KS ZWAR, Polonii i Drukarza.

Przyjazd do Warszawy będzie okazją do złapania oddechu przez Grzegorza Krychowiaka. Filar kadry kompletnie nie radzi sobie w barwach francuskiego Paris-Saint-Germainzawartość zablokowana

Autor: Krzysztof Oliwa


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się