reklama


Oczekiwanie na payrolle

numer 1694 - 07.04.2017Gospodarka


WALUTY Euro bez przełamania, jen na lekkim minusie. Funt utrzymywał stabilny kurs. Protokół ECB pozostał bez większego wpływu na waluty.
Poranne wystąpienie Maria Draghiego wpłynęło w pewien sposób na rynek walutowy. EURUSD nieznacznie zniżkowało, tracąc 0,2 proc., ale na godzinę przed wystąpieniem europejska waluta była na lekkim plusie. Szybka korekta o ponad 50 pipsów nie jest czymś aż tak zwyczajnym, by uznać to za przypadek. Jednak w dłuższej perspektywie dla euro niewiele to zmieniło, bo waluta kontynuowała spadkowy trend przy widocznym silnym wsparciu na poziomie 1,063 dol.
Czwartek rozpoczął się dla funta i dolara australijskiego w podobny sposób. Obydwie waluty traciły do dolara. Funt jednak od kilku dni waha się w wąskim przedziale i inaczej niż wcześniej dzienny korytarz wahań był raczej niewielki. Odmiennie rzecz ma się z dolarem australijskim, dla którego kwiecień jest w dalszym ciągu słabym miesiącem i coraz realniejszy staje się spadek nawet poniżej 0,75 dolzawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama