Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Polak, Węgier – dwa bratanki

Dodano: 19/04/2017 - numer 1703 - 19.04.2017
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
POLITYKA \ Marszałek Sejmu Marek Kuchciński wraz z marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim oraz przewodniczącym Zgromadzenia Narodowego Węgier László Kövérem podpisali we wtorek porozumienie o partnerstwie strategicznym między parlamentami Polski i Węgier. Podczas spotkania László Kövérowi wręczono również Krzyż Komandorski Orderu Zasługi RP nadany przez prezydenta Andrzeja Dudę. Chcemy wspólnie poszukiwać dróg wyjścia z kryzysu europejskiego. Zacieśniając naszą współpracę, chcemy również zacieśniać współpracę w ramach Grupy Wyszehradzkiej. Chcemy jak najczęściej spotykać się, wymieniać swoimi poglądami, dokumentami, które podejmujemy w swoich parlamentach – powiedział wczoraj w Sejmie marszałek Stanisław Karczewski, podpisując porozumienie o 
     

47%
pozostało do przeczytania: 53%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze