fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Piszemy o tym, co ważne

numer 1704 - 20.04.2017Polska

Śledztwo smoleńskie, fenomen wspólnoty, która zawiązała się po 10 kwietnia 2010 r., kwestia lustracji środowiska dziennikarskiego, analiza sytuacji politycznej w Rosji i rozmowa z Dawidem Hallmannem, jednym z inicjatorów głośnej akcji German Death Camps – to wszystko i wiele więcej znajdą Państwo w najnowszej „Gazecie Polskiej”, która w środę trafiła do kiosków.

Najnowszy numer tygodnika „Gazeta Polska” w nowej odsłonie otwiera felieton redaktora naczelnego Tomasza Sakiewicza pt. „Operacja smoleńska dezinformacja”. Tematem numeru jest tekst Grzegorza Wierzchołowskiego o ustaleniach dotyczących śledztwa smoleńskiego.

Dalej przeczytają Państwo m.in. o fenomenie wspólnoty, która zawiązała się po 10 kwietnia 2010 r., budowie pomników ofiar katastrofy i lustracji środowiska dziennikarskiego. „Środowisko mediów jako jedyna grupa zawodowa mająca realną władzę w Polsce nie przeszło weryfikacji na początku lat 90. Nigdy też nie było lustrowane, a wszelkie kroki podejmowane w kierunku składania przez dziennikarzy oświadczeń lustracyjnych skutecznie torpedowano” – piszą Dorota Kania i Tomasz Duklanowskizawartość zablokowana

Autor: Dorota Łomicka


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się