Cieślik ponownie szefem Totalizatora Sportowego

numer 1726 - 18.05.2017Gospodarka

HAZARD Z ponad 30 kandydatów na stanowisko prezesa Totalizatora Sportowego rada nadzorcza wybrała ponownie Olgierda Cieślika na prezesa. Tym samym należy uznać, że jego 10-miesięczne kierowanie firmą, bo tyle wynosiła jego upływająca kadencja, rada oceniła pozytywnie.

Rozpisując konkurs, rada nadzorcza podała, że w wypadku ubiegania się o stanowisko prezesa czy członka zarządu przez kandydata, który pełnił już funkcje prezesa lub członka zarządu spółki, weźmie pod uwagę jego dotychczasową działalność. Oceni, czy był przydatny, w jaki sposób wykonywał obowiązki, jakie są efekty podejmowanych przez niego czynności, a także jak ocenia go Zgromadzenie Wspólników.

Wśród wielu ubiegających się o stanowisko prezesa Olgierd Cieślik wypadł najbardziej wiarygodnie.

Pierwszy raz w połowie marca rada nadzorcza Totalizatora Sportowego wybrała Olgierda Cieślika na prezesa spółki. Jego obecna kadencja kończy się najpóźniej 30 czerwca. Rada nadzorcza spółki – zanim powierzyła prezesurę Cieślikowi – od lutego prowadziła konkurs na szefa firmy, po tym jak z funkcji zrezygnował Łukasz Łazarewicz. On też kierował spółką przez 10 miesięcy i zrezygnował, nie podając przyczynzawartość zablokowana

Autor: Lucyna Piwowarska


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się