Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Koniec przyjaźni

Dodano: 06/03/2012 - Numer 150 - 06.03.2012
Kiedyś często spędzały wolny czas razem, teraz patrzą na siebie wilkiem. Agnieszka Radwańska i Wikoria Azarenka już nie są przyjaciółkami. – Nie rozmawiam z nią – wyznała Białorusinka. Wszystko zaczęło się podczas meczu obu pań w Dausze. W półfinale Azarenka wygrała z Isią w dwóch setach. Polka jednak nie mogła się pogodzić z porażką. Zarzuciła liderce światowego rankingu symulowanie kontuzji kostki. – Po tym meczu po prostu straciłam do niej szacunek – grzmiała Radwańska. Zdaniem Polki długie przerwy w drugim secie, wymuszone kontuzją rywalki, wybiły ją z rytmu. Wczoraj Białorusinka odniosła się do tych zarzutów. – Nie udawałam. Gdyby mnie nie bolało, nie korzystałabym z pomocy lekarzy. Uważam, że Aga zachowuje się nie fair, wygłaszając takie opinie – powiedziała liderka rankingu WTA. (
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze