Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Nie w naszym imieniu

Dodano: 17/06/2017 - numer 1751 - 17.06.2017
Prezydent Gdańska twierdzi: – Sąsiedzi chcą tam osiedla. Społecznicy z Wrzeszcza odpowiadają: – Jesteśmy zaniepokojeni takimi wypowiedziami, nie chcemy tam zabudowy. Czy prezydent Gdańska Paweł Adamowicz szuka uzasadnienia, by zalegalizować bezprawie, w wyniku którego pozyskany przez klub za ułamek rynkowej wartości teren został sprzedany przez jego prezesa za grube miliony? Mieszkańcy z terenów Dolnego Wrzeszcza sąsiadujących z Gedanią tego właśnie się obawiają.Od dawna planowali spotkanie w zdewastowanym klubie. Chcieli wyrazić swoje zdanie na temat tego, co dzieje się z tym miejscem. Zależy im, by teren był uporządkowany, służył lokalnej społeczności i żeby jego funkcja była zgodna z tradycją miejsca. Sąsiedzi klubu zorganizowali się w nieformalną inicjatywę „Gedania – stop bezprawiu
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze