Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Nasi chłopcy przyjechali do domu

Dodano: 26/06/2017 - numer 1758 - 26.06.2017
WOJSKO \ Szef MON‑u Antoni Macierewicz powitał na lotnisku we Wrocławiu żołnierzy wojsk specjalnych, którzy pełnili służbę w Afganistanie. To są żołnierze, o których miesiąc temu mówiłem, że dzięki nim uwolnionych zostało kilkunastu zakładników przetrzymywanych przez talibów. To ludzie, którzy zdobyli więzienie w prowincji Helmand, właściwie całkowicie opanowanej przez talibów – podkreślił minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Akcja, o której mówił minister obrony, dotyczyła odbicia w maju przez siły afgańskie przy współudziale polskich wojsk specjalnych więźniów przetrzymywanych przez talibów w prowincji Helmand. Niezależna.pl
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze