​Brazylijczyk z Liverpoolu zastąpi Neymara

numer 1795 - 08.08.2017Sport

TRANSFERY Porzucona przez Neymara FC Barcelona chce jak najszybciej przejść do ofensywy transferowej. Pierwszym z dwóch zawodników, którzy będą musieli zastąpić Brazylijczyka, jest Philippe Coutinho. Hiszpańskie media informują, że transfer piłkarza Liverpoolu jest możliwy w najbliższych dniach.

Do katalońskiego klubu wpłynęły już rekordowe 222 mln euro pozyskane ze sprzedaży Neymara, dlatego Barca rusza na zakupy. Celem numer jeden jest 25-letni Coutinho, za którego trzeba zapłacić 100 mln euro. Wszystko wskazuje na to, że klub z Anfield przystanie na tę kwotę, zwłaszcza że pomocnik aż rwie się do przenosin. Jedynym problemem jest trener Liver­poolu Jürgen Klopp, który nie chce słyszeć o utracie czołowego zawodnika. – Słowo „nie” oznacza, że Philippe nie odejdzie z klubu. Nic nowego się w tej sprawie nie wydarzyło – stwierdził Niemiec.

Barcelona jest jednak zdeterminowana, a Liverpool wobec proponowanych stu milionów euro po prostu nie może przejść obojętnie. Duma Katalonii obserwuje Brazylijczyka od długiego czasuzawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się