​HGW sięga po Skrę

numer 1810 - 26.08.2017

 

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku stołeczny ratusz zapewniał, że chce pomóc klubowi Skra Warszawa, w którym trenuje Anita Włodarczyk. Dziś już wiemy, na czym ta pomoc ma polegać. Nie będzie to z pewnością wyczekiwana przez prezesa klubu i zarazem trenera naszej olimpijki Anity Włodarczyk umowa dzierżawy terenu.

Walka o lepsze warunki do trenowania dla Anity oraz młodzieży, która chce korzystać z obiektów Skry Warszawa, trwa już kilka lat. Po wygaśnięciu umowy dzierżawy warszawski ratusz nie przedłużył jej na kolejne lata. Pod koniec ubiegłego roku w ratuszu został powołany zespół roboczy, którego zadaniem miała być pomoc klubowi. Jak informują przedstawiciele ratusza, 24 sierpnia br. zespół podsumował swoje prace. Czy oznacza to, że klub Skra Warszawa otrzyma długo wyczekiwaną umowę dzierżawy i to na warunkach podobnych do tych, które ma Legia Warszawa? 

W przypadku Legii miasto odstąpiło od obowiązku przetargowego i ustanowiło dzierżawę na 30 lat, a miesięczna opłata za tę część terenu wynosi 6,6 tys. zł plus VATzawartość zablokowana

Autor: Natalia Karcz-Kaczkowska


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama