​Rozwojowe księgi wieczyste

numer 1810 - 26.08.2017GospodarkaCYFRYZACJA Asseco Poland podpisało czteroletnią umowę z Ministerstwem Sprawiedliwości na utrzymanie i modyfikację systemu teleinformatycznego Elektroniczne Księgi Wieczyste, który zapewnia obsługę rejestru ksiąg wieczystych w Polsce. 

System Elektroniczne Księgi Wieczyste jest jednym z kluczowych rozwiązań w Ministerstwie Sprawiedliwości. Obsługuje rejestr ksiąg wieczystych w Polsce oraz pozwala na korzystanie z Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych, a także na wymianę informacji w postaci elektronicznej. W ramach umowy oprócz bieżącego utrzymania systemu Asseco będzie świadczyć m.in. usługi wsparcia technicznego, rozwoju systemu oraz przeprowadzi cykl szkoleń dla użytkowników wewnętrznych. Wartość kontraktu to ponad 14,3 mln zł brutto. 

– Mamy potencjał, aby odpowiedzialnie realizować nawet największe i najbardziej kluczowe projekty IT dla instytucji państwowych. Dlatego cieszę się, że będziemy wspierali Ministerstwo Sprawiedliwości w dalszym utrzymywaniu i rozwoju systemu EKW – powiedział Przemysław Borzestowski, wiceprezes Asseco Poland, odpowiedzialny za sektor administracji publicznejzawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama