Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Oliveira odpowiedział Carlitosowi

Dodano: 28/08/2017 - numer 1811 - 28.08.2017
Cenny remis 1:1 wywieźli z Krakowa w meczu z Wisłą piłkarze Lechii Gdańsk. Na trafienie napastnika gospodarzy Carlitosa w 39. min odpowiedział golem w 79. min Szwajcar Joao Oliveira. Pierwsza połowa nie była zbyt udana dla biało-zielonych, goście stracili bowiem nie tylko gola, ale także kontuzjowanego Patryka Lipskiego, który w 29. min opuścił boisko. Pomocnik Lechii został kopnięty na początku meczu, ale jego uraz, chociaż bolesny, nie jest poważny. A prowadzenie zapewnił krakowianom w 39. min Carlitos. Hiszpański napastnik wykorzystał poślizgnięcie się kryjącego go Mateusza Lewandowskiego, który na lewej obronie zastępował Jakuba Wawrzyniaka. – Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu podobna do tego, co ostatnio graliśmy, a nie tworząc sytuacji, meczu się nie wygra. Po przerwie było