fot. arch.

​W Krynicy o rynku pracy

numer 1817 - 04.09.2017GospodarkaDebata „Pracodawca – kluczowy partner w kształceniu zawodowym”, pod takim tytułem odbędzie się 6 września w godz. 15.35–16.50 panel dyskusyjny w ramach XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy, w którym udział weźmie PGE Polska Grupa Energetyczna. 

Tegoroczna edycja Forum będzie miała miejsce 5–7 wrześ­nia, a towarzyszy jej hasło „Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady?”. XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju to największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas wydarzenia, gromadzącego co roku ponad 3 tys. gości, nie zabraknie ważnych rozmów o makroekonomii, biznesie i zarządzaniu, rynkach finansowych, patriotyzmie gospodarczym, innowacjach, rozwoju regionów, edukacji, mediach, turystyce i kulturze.

Polska Grupa Energetyczna PGE, partner XXVII Forum Ekonomicznego, jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Podczas trwania forum firma weźmie udział w panelu „Pracodawca – kluczowy partner w kształceniu zawodowym”, który odbędzie się 6 września w godz. 15.35–16.50 w sali koncertowej budynku C, w Domu Forumzawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama