Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Legia nie wyszła z dołka

Dodano: 11/09/2017 - numer 1823 - 11.09.2017
Ten mecz miał być dla Legii nowym rozpoczęciem sezonu. Po przerwie na mecze reprezentacji mieliśmy obejrzeć zespół odmieniony, grający równie porywająco jak w poprzednim sezonie. Nic z tego. Kryzys w Legii trwa dalej. W przegranym 1:2 meczu ze Śląskiem Wrocław mistrzowie Polski prezentowali się fatalnie.  Nie pomogły kary, spotkania z władzami klubu ani przetasowania w składzie. Legia, która odpadła w tym sezonie z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, jest na najlepszej drodze do tego, żeby odpaść także z wyścigu o mistrzostwo Polski. Śląsk, który od pięciu lat nie był w stanie wygrać z Legią ligowego meczu, w sobotę tego dokonał. I to zasłużenie. Gospodarze byli zdecydowanie lepszym zespołem.  – Prowadziliśmy do przerwy 1:0 po bramce Jarosława Niezgody po stałym fragmencie gry. Śląsk
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze