​Wiec poparcia dla rządu w Siedlcach

numer 1823 - 11.09.2017Polska

MANIFESTACJA Dzisiaj w Siedlcach spotkała się Polska, spotkały się serca tych, którzy dobrze życzą naszej ojczyźnie i rządowi, który dzięki państwa głosom powstał – powiedział do zgromadzonych na wiecu poparcia PiS-u w Siedlcach wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński.

Słowa te padły 9 września w Siedlcach, gdzie z inicjatywy tamtejszego zarządu PiS-u, miasta i powiatu siedleckiego oraz klubu „Gazety Polskiej” odbył się wiec poparcia dla rządu. Uroczystość rozpoczęło złożenie wieńców pod pomnikami św. Jana Pawła II i śp. prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego. 

Później do zebranych przemówili samorządowcy z Siedlec i Białej Podlaskiej. – To spotkanie po to, by wesprzeć tych, których wybraliśmy do władz centralnych. Dzięki naszym głosom mamy rząd, Sejm, Senat, i to my mamy prawo i obowiązek decydować o tym, jaka będzie Polska – mówił prezydent Siedlec Wojciech Kudelski. Do przeprowadzanych reform nawiązał prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk, wyliczał, jak przez ostatnie dwa lata zmieniło się miasto. – Zobaczyliśmy, jak bardzo tamta władza nas marginalizowała, jak bardzo byliśmy odcięci od pomocy. Słuchaliśmy, że nie może być autostrady do Białej Podlaskiejzawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się