Smutna wygrana Bayernu

numer 1826 - 14.09.2017Sport

LIGA MISTRZÓW Robert Lewandowski zdobył bramkę w meczu Bayernu z AnderlechtemMistrzowie Niemiec bez większego wysiłku pokonali Anderlecht Bruksela 3:0 w pierwszej kolejce Champions League. Z wygranej w Bawarii nie cieszy się jednak nikt. Zewsząd dochodzą informacje o coraz gorszej atmosferze w zespole Roberta Lewandowskiego.

Do zasiania fermentu przyczynił się sam „Lewy”, który kilka dni temu udzielił kontrowersyjnego wywiadu tygodnikowi „Der Spiegel”. Lewandowski skrytykował politykę transferową klubu, a jego słowa podchwyciły media na całym świecie.

Wtorkowy mecz z Anderlechtem odbył się trzy dni po przegranym w fatalnym stylu ligowym spotkaniu z Hoffenheimem. Z Belgami Bawarczycy wygrali bez większych problemów, ale nikt z niemieckiej ekipy nie schodził do szatni z uśmiechem na ustach. – Nasi kibice zasługują na coś więcej. Przy całym szacunku – gdy praktycznie cały mecz gra się w przewadze, to powinno się rywala zmieść z boiska. Wynik 3:0 nie jest satysfakcjonujący – przyznał Arjen Robben. Skrzydłowy Bayernu mógł w drugiej połowie wpisać się na listę strzelców, ale piłki nie zagrał mu… Lewandowski. O wzajemnej niechęci obu zawodników mówi się od dawnazawartość zablokowana

Autor: Krzysztof Oliwa


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się