​Pokonać lidera

numer 1833 - 22.09.2017

Dziś o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim Śląsk Wrocław zmierzy się z liderem tabeli – Lechem Poznań. Piłkarze Lecha chcą zachować fotel lidera, ale czeka ich trudny mecz ze Śląskiem, gdzie skutecznością imponuje Marcin Robak.

Lech intensywnie trenuje przed meczem z wrocławianami i stara się być odpowiedzialnym liderem.

– Na czele tabeli nie znaleźliśmy się przypadkowo, ale zdajemy sobie sprawę, że to dopiero początek drogi, bo przecież sezon jest długi i nie można już teraz popaść w hurraoptymizm – mówi Mario Šitum, piłkarz Lecha. Spokoju w obozie lechitów nie zmąciły nawet nieco prowokacyjne wypowiedzi ich byłego kolegi Marcina Robaka, który na wczorajszej konferencji prasowej we Wrocławiu stwierdził, że Śląsk nie jest kadrowo słabszy od Lecha. Snajper wrocławian nie kryje też, że nie darzy sympatią Nenada Bjelicy i będzie się chciał na nim odegrać w piątkowy wieczór.

Lech Poznań ostatni raz wygrał ze Śląskiem na wyjeździe w 2010 r., a na nowym stadionie we Wrocławiu jeszcze nigdy nie zdobył 3 pkt. To najlepiej pokazuje, jak trudne zadanie czeka „Kolejorza” w piątkowy wieczórzawartość zablokowana

Autor: Bartłomiej Górski


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama