Trener Maciej Bartoszek wraca do Chojnic

numer 1837 - 27.09.2017

Chojniczanka zamierza pójść w ślady Arki Gdynia oraz Drutexu-Bytovii Bytów i także znaleźć się w ćwierćfinale Pucharu Polski. W środę o godz. 15.30 w ostatnim meczu 1/8 finału piłkarze z Chojnic podejmą Bruk-Bet Termalicę Nieciecza, którą prowadzi były szkoleniowiec „Chojny” Maciej Bartoszek. – Zagramy o zwycięstwo – zapewnił trener gospodarzy Krzysztof Brede.

Chojniczanka pokonała w tej edycji Pucharu Polski, i to bez większych problemów, dwóch rywali – w pierwszej rundzie 4:1 Legionovię Legionowo, natomiast w 1/16 finału 3:0 GKS Bełchatów. Co prawda po raz pierwszy w tych rozgrywkach podopieczni trenera Krzysztofa Bredego zagrają przed własną publicznością, ale w środę poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej. O ile do tej pory rywalami tej drużyny byli drugoligowcy, o tyle teraz gospodarze zmierzą się z występującą w ekstraklasie Bruk-Bet Termalicą. 

– Bez względu na to, z kim gramy i w jakich rozgrywkach bierzemy udział, chcemy się pokazać z jak najlepszej strony i zawsze walczymy o zwycięstwo. Dla siebie i dla naszych kibiców. I tak też będzie w środę. Mamy w sobie wiele pokory i szacunku dla rywala, ale zdajemy sobie sprawę z szansy, jaka się przed nami wytworzyłazawartość zablokowana

Autor: Grzegorz Zieliński


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama