Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

W Barcelonie powtórka z rozrywki

Dodano: 17/03/2012 - Numer 160 - 17.03.2012
Barcelona, ubiegłoroczny triumfator Ligi Mistrzów i obecnie najlepsza klubowa drużyna na świecie, z Milanem mierzyła się już w fazie grupowej. W pierwszym meczu Włosi na Camp Nou zremisowali 2:2, w rewanżu w Mediolanie przegrali 2:3. Barca stanie więc przed niezwykle trudnym zadaniem, bo Milan ewidentnie zawodnikom Jose Guardioli nie leży. Rewelacja obecnej edycji Ligi Mistrzów, piłkarze APOEL-u Nikozja, nie mieli szczęścia i w ćwierćfinale trafili na Real Madryt. Cypryjczycy zapewne więc na tej fazie zakończą swój udział w Champions League, choć na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Warto wspomnieć, że APOEL w eliminacjach do Ligi Mistrzów wyeliminował Wisłę Kraków. Szczęścia nie mieli także piłkarze Benfiki Lizbona, którym wylosowano Chelsea Londyn. W ostatnim ćwierćfinale Francuzi z
     

62%
pozostało do przeczytania: 38%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze