Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jeden brytyjski nos już rozbił

Dodano: 17/03/2012 - Numer 160 - 17.03.2012
Grzegorz Proksa dziś wieczorem stanie do obrony pasa mistrza Europy w wadze średniej. Jego rywalem będzie Walijczyk Kerry Hope. Walka odbędzie się w Sheffield, zatem Proksa będzie miał przeciwko sobie szowinistycznych brytyjskich kibiców. Niechęć publiczności to dla niego nie nowość. Pas organizacji EBU, którego teraz będzie bronił, zdobył w Neubrandenburgu, gdzie zwyciężył Niemca Sebastiana Sylvestra. Teraz możemy być świadkami kolejnego popisu „Super G”, bo jego przeciwnik jest znacznie niżej notowany od Sylvestra. Jednak Proksę niekoniecznie czeka spacerek. Po raz pierwszy od dawna będzie się bił z bokserem tak jak on walczącym z odwrotnej pozycji. Po raz pierwszy od dawna będzie też musiał sobie radzić bez Fiodora Łapina. Rosyjski trener przygotowywał „Super G” do walki, ale do
     

49%
pozostało do przeczytania: 51%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze