Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Listy, mejle, SMS-y do redakcji

Dodano: 17/03/2012 - Numer 160 - 17.03.2012
Wiosna Ludów Pracuję na Węgrzech i dziś oglądałem transmisję z uroczystości w Budapeszcie. Byłem dumny! Polacy zaprezentowali się wspaniale. Telewizja bez przerwy pokazywała tłumy z biało-czerwonymi sztandarami, a przemówienie red. Sakiewicza było przerywane owacjami. To było święto Węgrów i Polaków! Węgrzy nam tego nie zapomną. Ich serdeczności doświadczałem na każdym kroku. Tu czuło się prawdziwą unię serc! A gdzie byli przedstawiciele polskich (czy na pewno jeszcze polskich?) władz? To wstyd, aby przemilczeć takie święto! Na portalach „salonowych” – cisza! Dziś widać, że dni „tuskolandu” są policzone. Wiosna Ludów już trwa. Gość, Niezależna.pl Czyje są media? W 2006 r. Onet został kupiony przez TVN, którego prezesem jest Markus Tellenbach, były prezes prywatnej telewizji w Niemczech.
     

74%
pozostało do przeczytania: 26%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze