Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dla siebie i bliskich, nie dla „Manu”

Dodano: 14/10/2017 - numer 1852 - 14.10.2017
Rząd chce stopniowo wprowadzać zakaz handlu w niedziele. Solidarność domaga się szybkiego wprowadzenia nowych regulacji, które mają dotyczyć wszystkich niedziel. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podkreśla jednak, że Polacy powinni najpierw przyzwyczaić się do nowych zasad.  Okazuje się, że zachwyt kolorowymi centrami handlowymi przybyłymi z Zachodu może już niedługo minąć. Jeszcze niedawno powstawały jak grzyby po deszczu, a dziś przyszłość np. łódzkiej Sukcesji jest niepewna ze względu na problemy finansowe, które jednak nie wyniknęły z zakazów, ale z braku spodziewanego zainteresowania klientów. Wielu zapewne się zastanawia, jak niedziele bez centrów handlowych wpłyną na życie łodzian i kondycję sklepów. Przez ostatnie lata utrwala się wizerunek Łodzi jako miasta,
     

37%
pozostało do przeczytania: 63%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze