Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Polsko-węgierska wiosna

Dodano: 17/03/2012 - Numer 160 - 17.03.2012
W prawdziwie niezależnej telewizji obejrzyj relację z wielkiej środowej manifestacji Prawa i Sprawiedliwości przeciw rządowemu projektowi reformy systemu emerytalnego. PiS nie chce pozwolić, abyśmy musieli pracować do 67. roku życia. 15 tys. osób zebrało się w Warszawie, aby wyrazić swoje poparcie dla protestu największej opozycyjnej partii w Polsce. Oglądajcie relację z Wielkiego Wyjazdu na Węgry od momentu wyruszenia z Warszawy do Budapesztu aż do powrotu do polskiej stolicy. Podczas naszego pobytu w stolicy Węgier dochodziło do wielu wzruszających scen. To był prawdziwy pokaz patriotyzmu obu narodów i wielkiej manifestacji przyjaźni polsko-węgierskiej. Kto nie był z nami, niech żałuje, ale zawsze może to obejrzeć.
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze