W skrócie

Dodano: 19/03/2012 - Numer 161 - 19.03.2012
THORPE ZA SŁABY \ Ian Thorpe nie zdołał wywalczyć prawa do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. W ostatnim dniu kwalifikacji australijskich w Adelajdzie nie powiodło się mu na 100 m stylem dowolnym. 29-letni pływak ma w swoim dorobku pięć medali olimpijskich. WALIA NAJLEPSZA \ Rugbyści Walii, pokonując w sobotę na Millennium Stadium w Cardiff Francję 16:9, wywalczyli Puchar Sześciu Narodów. W tej edycji prestiżowych rozgrywek odnieśli komplet zwycięstw. Drugie miejsce zajęli Anglicy. MAJA NAJSZYBSZA \ Maja Włoszczowska (CCC Polkowice) wygrała w południowoafrykańskim Pietermaritzburgu pierwsze zawody sezonu Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Druga była Kanadyjka Emily Batty, a trzecia jej rodaczka Catherine Pendrel. NEUNER Z PUCHAREM \ Magdalena Neuner zapewniła sobie