Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kabaretowy Debeściak

Dodano: 26/10/2017 - numer 1862 - 26.10.2017
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej zaprasza w piątek 27 października br. o godz. 19 na jubileuszową XV Dąbrowską Ściemę Kabaretową „Debeściak”, która potrwa do niedzieli 29 października. Jest to jedyny kabaretowy konkurs, w którym jurorem jest publiczność, a w tym roku – po raz pierwszy – przyzna ona tytuł Debeściaka aż w dwóch kategoriach: kabaretowej oraz stand-up. Po raz pierwszy na deskach Sali Teatralnej w szranki staną stand-upowcy, którzy w swojej kategorii zawalczą o statuetkę Debeściaka, Beściaka i Ściaka. Każdy z występujących będzie miał 30 minut, by przekonać do siebie dąbrowską publiczność – tę samą, która wyłoni zwycięzców w specjalnym głosowaniu. Na pałacowej scenie będzie można zobaczyć śmietankę polskiego stand-upu: Marcina Zbigniewa Wojciecha, Mieszka
     

45%
pozostało do przeczytania: 55%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze