Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kandydaci na króla strzelców

Dodano: 27/10/2017 - numer 1863 - 27.10.2017
Na rozpoczęcie 15. kolejki rozgrywek Nice 1 Ligi zapowiadają się spore emocje w Bielsku-Białej. Podbeskidzie zmierzy się dziś (20.45) z niżej sklasyfikowanym w tabeli, ale rozpędzonym Zagłębiem Sosnowiec. Będzie to pojedynek dwóch wysokiej klasy snajperów: Pawła Tomczyka (Podbeskidzie) z Szymonem Lewickim (Zagłębie), który poprzedni sezon spędził w… Bielsku-Białej. Ubiegłorocznym meczem Podbeskidzie i Zagłębie zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko. Tamte emocje trudno będzie powtórzyć. Wtedy, we wrześniu 2016 r., sosnowiczanie po pełnym zwrotów akcji widowisku zwyciężyli 5:4. Kilka dni później życie dopisało epilog do tej historii, bo Legia Warszawa „upomniała się” o trenera Jacka Magierę. Od tamtej pory w Zagłębiu zaczęło się psuć i ostatecznie wiosną przegrało walkę o awans, a ten sezon
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze