Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo

Dodano: 28/10/2017 - numer 1864 - 28.10.2017
Ślęza Wrocław pozostaje niepokonana w Pucharze EuroCup. W czwartek wrocławianki pokonały we własnej hali Istanbul Universitesi 67:58. Najskuteczniejszą zawodniczką zespołu z Wrocławia po raz kolejny okazała się Sharnee Zoll, zdobywczyni 16 pkt, 13 asyst, 7 zbiórek i 5 przechwytów. Bez jej fantastycznej gry wynik mógł być zupełnie inny. Dwie pierwsze kwarty nie okazały się dla naszego zespołu szczęśliwe. O ile w pierwszej wynik był bliski remisu (Ślęza przegrała tę kwartę 16:18), o tyle druga była popisem nieskuteczności wrocławianek. Przeciwniczki mądrze zamykały strefę podkoszową, a próby z dystansu nie znajdowały drogi do kosza. Zresztą wynik tej odsłony meczu mówi sam za siebie – 21:10 dla Istanbul Universitesi, a po pierwszej połowie wynik wynosił 26:39. Trener Arkadiusz Rusin musiał