Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Oczami dos gringos

Dodano: 01/11/2017 - numer 1841 - 02.10.2017
Gdańska kawiarnia Południk 18 zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Przystanek książka”. Tym razem gośćmi będą Alicja Kubiak i Jan Kurzela, autorzy podróżniczej publikacji „Oczami dos gringos: Meksyk, Gwatemala i Belize”. W trakcie prelekcji opowiedzą również o wrażeniach z Kuby, Kolumbii oraz Amazonii. Pierwsza książka z serii „Oczami dos gringos: Meksyk, Gwatemala i Belize” ukazała się dwa lata temu. Opowiada ona m.in. o krainie Majów starożytnych i współczesnych, świecie Azteków oraz o Belize, kraju bardzo pięknym i pod wieloma względami bardzo różniącym się od swoich najbliższych sąsiadów. – Podróżując wraz z autorami czytelnik skosztuje codziennego życia zarówno mieszkańców metropolii, jak i malutkich wiosek na trudno dostępnych górskich terenach; zmierzy się z potęgą dżungli w
     

56%
pozostało do przeczytania: 44%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze