Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jazzowa Perła Łodzi

Dodano: 01/11/2017 - numer 1847 - 09.10.2017
Dziś o godz. 18.15 w Sali Kameralnej Akademii Muzycznej przy al. 1 Maja w Łodzi zagrają dwa jazzowe tria: Macieja Tubisa i Marka Kądzieli oraz zespół złożony ze studentów Katedry Jazzu. Tytuł koncertu to: „Jazzowa Perła Łodzi”.  Na początku na scenę wyjdzie skład: Paweł Miętus – trąbka, Jakub Jung – gitara, Szymon Szyszka – fortepian, Wojciech Stanisz – gitara basowa, Karol Szczygieł – perkusja. Młodzi jazzmani wykonają standardy we własnych aranżacjach. Po studentach uczelni na estradzie pojawi się pierwsza gwiazda wieczoru, czyli Tubis Trio. Zespół zaprezentuje kilka utworów ze swojej najnowszej płyty. Album zatytułowany „The Truth” już w pierwszych dniach po publikacji zebrał entuzjastyczne recenzje. Tubis Trio zagra w składzie: Maciej Tubis – fortepian, Paweł Puszczało –
     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze