Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Światowa czołówka w Pruszkowie

Dodano: 03/11/2017 - numer 1868 - 03.11.2017
W piątek w Pruszkowie kolarze torowi zainaugurują rywalizację o Puchar Świata. Wystartuje większość uczestników niedawnych mistrzostw Europy w Berlinie, a łącznie zgłosiło się ponad 300 zawodników z 40 ekip narodowych oraz 15 grup profesjonalnych. Będzie to pierwsza wielka impreza międzynarodowa na podwarszawskim welodromie od mistrzostw Europy w 2010 r. – Wystartują niemal wszyscy ci, którzy dwa tygodnie temu ścigali się w stolicy Niemiec. Dochodzą jeszcze bardzo silni torowcy spoza Europy, na przykład mistrz świata w wyścigu punktowym Australijczyk Cameron Meyer – powiedział szef polskiej ekipy Jacek Kasprzak. Polskę będzie reprezentowało 23 zawodników, w tym medaliści z Berlina: złoty w wyścigu punktowym Alan Banaszek, srebrna w wyścigu indywidualnym na dochodzenie Justyna Kaczkowska,
     

53%
pozostało do przeczytania: 47%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze