Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Złapać byka za rogi

Dodano: 07/11/2017 - numer 1871 - 07.11.2017
WYWIAD \ Z KRZYSZTOFEM IGNACZAKIEM, byłym reprezentantem Polski w siatkówce, rozmawia KRZYSZTOF OLIWA Mamy bardzo dobrą drużynę zdolną do osiągania sukcesów. Potrzebny jest trener, który złapie byka za rogi i poprowadzi zespół po medale. W zespole nastąpiła zmiana pokoleniowa. My też potrzebowaliśmy czasu. Z miejsca nie osiągaliśmy sukcesów. Potencjał ludzki jest naprawdę bardzo duży.  W niedługim czasie poznamy nowego selekcjonera kadry siatkarzy. Kto powinien poprowadzić drużynę narodową po Ferdinando De Giorgim? Nie wiem, to bardzo ważne decyzje. Siatkówka po ostatnich porażkach jest trochę wycofana. Czy to będzie Polak, czy obcokrajowiec, na pewno musi stworzyć grupę, która za sobą skoczy w ogień. Trzeba odbudować morale. W poprzednich meczach nie widziałem odpowiedzialności
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze