Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Radni walczą o Start

Dodano: 14/11/2017 - numer 1876 - 14.11.2017
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi chce przejąć teren, na którym znajdują się obiekty Spółdzielczego Klubu Sportowego „Start”. Radni Prawa i Sprawiedliwości uważają, że to spowoduje zaprzestanie działalności Startu, i proponują, by klub dzierżawił hale i stadion przy ul. św. Teresy.  Klub od 2013 r. nie otrzymuje z budżetu miasta żadnej dotacji i dlatego jest w trudnej sytuacji finansowej. Tylko wtedy, gdy klub otrzyma wieloletnią dzierżawę, istnieje szansa, że przeprowadzi modernizację obiektów, z których korzysta. Będą one służyły nadal jako sportowo-rekreacyjne. Jeśli MOSiR przejmie tereny, z których korzysta Start, to w ten sposób pozbawi klub możliwości zarabiania – twierdzi Włodzimierz Tomaszewski, łódzki radny PiS-u.  – Start od początku funkcjonował przy ul. św
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze